My own equilibrium

Temat: Żylaki - czy usunąc??
Mam pytanie. Mój mąż ma żylaki jądra. Zastanawiamy się czy nie poddać sie operacji, albo laparoskopii. Czy lepiej jest brać tabletki na poprawe nasienia, witaminy i np miłorząb, bo działa na układ krążenia, czy poddać sie operacji. Są jakieś inne metody, aby w sposób naturalny doczekać się dziecka??
Źródło: nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=39387Temat: Anafranil SR - brak erekcji
Niestety nie pomogły mi te leki które mi proponowaliście. Brałem Mianseryne, Triticco, Lerivon i nic. Nadal nie mam wzwodu. Co może być przyczyną? Mam żylaki powrózka nasiennego ( żylaki jądra)..ale urolog powiedział mi że powodem braku erekcji są rzyjmowane leki na NN a nie żylaki. Zaś inny mówił że żylaki mogą być przyczyną. W lutym idę na operacje usunięcia ich. Tylko co wtedy jak to nie pomoże? Proszę o odpowiedź.
Źródło: lith.nerwica.com/viewtopic.php?t=15564


Temat: żylaki jąder
Witam, U mojego męża wykryto żylaki jądra. Powiedziano nam, że to może być niepłodność, nawet całkowicie utrudniająca poczęcie dziecka. Ponieważ staramy się z mężem o dziecko i jesteśmy dopiero na początku badań, nie wiemy co teraz mamy zrobić. Czy są jakieś sposoby abyśmy mogli mieć dziecko, czy też to koniec naszych marzeń. Słyszeliśmy, że te żylaki się operuje, ale może są inne metody również. Jakie badania musimy teraz zrobić, żeby się...
Źródło: nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=38182